top of page
בית חכם

שליטה ובקרה

בית החכם מביא אל חיינו נוחות, חסכון וההנאה מרובים. כיום כשהבית חכם הפך לנפוץ ומקובל בדירות ובבתים סטנדרטים ולא רק במגורי יוקרה. נדרשים אמצעי שליטה ובקרה חכמים ונוחים לתפעול.  איי קונטרול מביאה מגוון אמצעי שליטה על מערכות הבית החכם, תוך שימוש יעיל ונוח בטלפונים החכמים, טאבלטים, מסכי מגע ושלטים חכמים. מערכות אלו מבוססות על שליטה אלחוטית דרך בקרים, תוך צריכת אנרגיה נמוכה ועלות תפעול אפסית. ניתן ליצור שליטה על מערכות מסובכות ורבות אזורים וכן על בתים סטנדרטיים. מתוך הכירות מעמיקה של צרכי השוק, נוחות משתמש וחידושים טכנולוגיים בחרנו מערכת שליטה יציבה, אמינה ונוחה לתפעול.

אנו באיי קונטרול, גאים להביא אליכם מערכות ניהול שמיועדות לכל אחד, לא רק  לטכנולוגים ו'למביני דבר'. התפישה שלנו דוגלת באמצעים שעובדים עבורך! ומונעת מצבים שעשויים לגרום לבילבול וסירבול עבור המשתמש. תוך  דקות ספורות תוכלו לנהל את הבית שלכם בקלות מדהימה, בעזרת ממשקי משתמש ויזואלים, ברורים ואינטואיטיביים.

 

מערכות השליטה שלנו מצטיינות במאפיינים הבאים:

יציבות - שמעניקה לכם שקט נפשי וביטחון.
נוחות שימוש מדהימה.
ממשקי משתמש ידידותיים ואינטואיטיביים.
חיווי דו כיווני בזמן אמת. מאפשר לכם לראות על המסך: מה דולק\כבוי, צריכת אנרגיה וחשמל וכדומה.
אפשרות קבלת SMS כאשר נעשות פעולות במערכות החשמל השונות.
גרפיקה איכותית ואסתטיקה מוקפדת.
התאמה אישית מקסימאלית -בהתאם לאופי  ולצרכים שלכם.
יכולות שליטה ואבטחה על הבית בזמן אמת.
יצירת תרחישים לביצוע פעולות מורכבות  בעזרת לחיצת כפתור אחת.
שעון אסטרונומי- מאפשר יצירת פעולות קבועות בשעות קבועות, כגון: הדלקות וכיבויים בזמנים קבועים של מערכות כגון: חימום, תאורה, השקיה וכדומה.
יצירת בתים "שומרי שבת" – מערכות השליטה שלנו יכולה להפוך את הבית לצדיק גדול .

כיצד שולטים על בית באמצעות אייפון\אנדרואיד\ טאבלט?

על בית עם מערכות חשמל חכם ניתן לשלוט באופן מלא בעזרת טלפונים וטאבלטים חכמים. יחד עם זאת, גם בבתים ללא חשמל חכם, ניתן להנות משליטה חלקית. מדובר ביכולת לשלוט על מערכות אודיו וידאו מגוונות באמצעות הסמארטפון והטאבלט וכן באמצעות שלטים חכמים. לקוחות רבים שאין בבתיהם מערכות חשמל חכם מבקשים לשלוט על מגוון מערכות האודיו וידאו כגון: מזרימי מוזיקה ווידאו (streamer),  שרתי מדיה, קולנוע ביתי, מערכות שמע וסטריאו. אנו מספקים פתרונות שליטה נהדרים בתחום שליטת מדיה בידורית ביתית  או לבתי עסק כגון: מסעדות, חדרי ישיבות, חנויות וכדומה.


האם אפשר לשלוט על מערכות מוזיקה ווידאו בבית ללא חשמל חכם?

כן, זה אפשרי בהחלט. ניתן לשלוט על מגוון מערכות האודיו וידאו כגון: מזרימי מוזיקה ווידאו (streamer),  שרתי מדיה, קולנוע ביתי, מערכות שמע וסטריאו. נשמח לייעץ לאפיין ולעצב עבורכם חווית שימוש קלה, שמאפשרת נוחות גאונית. לא תבינו איך יכולתם בלי זה עד כה.

מה הייתרונות במערכות שליטה חכמות?

ישנן מספר ייתרונות נהדרים לכך:

נוחות מופלאה בתפעול יומיומי - שליטה וניהול של מערכות הבית מכל מקום, באמצעות הטלפון שלכם  מאפשרת נוחות שאין כמותה! בעודכם מחוץ לבית תוכלו לבצע כל פעולה שתרצו על המערכות שונות, להדליק דוד, לחמם בית לפני הגעתכם, להסתכל במצלמות האבטחה, או לכבות מכשיר שהושאר דולק.  

פיקוח על הנעשה בבית \ עסק ועל צריכת החשמל, שכן המערכת מאפשרת פידבק בזמן אמת. אתם בשליטה מלאה, באמצעות לחיצת כפתור!

כל אחד יכול לתפעל את המערכת ללא תלות באדם אחד "שמבין" - בבתים רבים נדרשות מספר פעולות במספר שלטים שונים על מנת לצפות בסרט. לא עוד! בשלט אחד במספר מועט של לחיצות כפתור תוכלו להנות מצפייה בסרט. גם הבייביסיטר וגם הסבתא ידעו לעשות זאת.

נפרדים לשלום משורת השלטים המייגעת  שהשתלטה לכם על שולחן הסלון.

אפשרות יצירת תרחישים - תרחישים מאפשרים בלחיצת כפתור אחת לייצר דרת פעולות, למשל: "תרחיש סרט"  יתפעל את שורת הפעולות הבאות בלחיצת כפתור: כיבוי אורות, הסטת וילונות,  הדלקת: ממיר\ מזרים וידאו, מדליק מגבר. הדלקת: טלויזה \ מקרן, מתקבע על ווליום מסוים. לכם נותר רק  להכין פופקורן, להתרווח, ולבחור סרט.

אמצעי שליטה נוספים בבית יכולים להתמך בחיישנים, המזהים תנועה, נפח, טמפרטורה ואור. כך שמערכת החשמל החכם יודעת לזהות מתי לכבות אורות ומיזוג בחדרים ללא נוכחות אדם. לווסת עוצמת תאורה וצריכת חשמל בהתאם לתאורה טבעית מבחוץ, כך שבשעת היום עוצמת תאורה חשמלית פחותה ובערב מוגברת. ולהסיט וילונות ותריסים בשעת צהרים כשהשמש חזקה. יש לכך משמעויות רבות של נוחות וחיסכון.


האם כל אחד יכול לשלוט ולתפעל מערכת חשמל חכם? 
כן! כל אחד יכול, ילדים, מבוגרים -כולם. לא צריך להיות מבינים בטכנולוגיה וחובבי גאדג'טים בשביל לנהל ולתפעל את המערכת. באיי קונטרול הבנו, מתוך ניסיון רב, שמערכת הבית החכם צריכה לעבוד עבור אנשים ולא להפך. אנחנו מיישמים זאת בעשייה שמאפשרת לכם להבין באופן מהיר ואינטואיטיבי את המערכת, כך שלא תמצאו את עצמכם תוהים איך להתנהל בבית שלכם. הקדשנו מאמצים רבים ללמידה  ופיתוח, שמאפשרים לנו לעשות מערכות שליטה ידידותיות וקלות לשימוש.  
 
אנחנו נדאג לאפיין את המערכת בהתאם לצרכים ואופי החיים שלכם. אתם רק תצטרכו ללחוץ על הכפתור וליהנות.


האם שליטה ובקרה מתאימה לשומרי שבת?

כן, בהחלט.  כיום כשמערכות החשמל בבית מרובות  ותופסות מקום משמעותי במהלך השוטף של חיינו, ישנו צורך ממשי לשליטה חכמה על מגוון מערכות  בבית. אנו באיי קונטרול מודעים לצרכים הקיימים בקרב שומרי שבת ומספקים פתרונות טכנולוגים יעיליים ונוחים לשמירה על השבת  בהתאם לרוח ההלכה. דוגמאת אפשריות שליטה בנוסף, הקדשנו מאמצים רבים להבנת צרכי השוק ופיתוח מוצרים תומכים לשומרי שבת. תוכלו להנות משליטה נוחה על מערכות הבית השונות באופן פשוט ונוח.

bottom of page