top of page
בית חכם

שאלות נפוצות

שאלות ונושאים נפוצים

 

 

 

בית חכם בהתאמה אישית

 

מערכת החשמל החכם מתאפיינת במכלול רב של אפשרויות, גמישות ויכולות התאמה לצרכי הבית ודייריו. כל אלו מספקים חווית שימוש, נוחות, ואיכות חיים בקנה מידה שטרם הכרתם. מדובר במימוש יכולות תפעול וניהול בית אופטימלי לצד הנאה ונוחות וחסכון בצריכת חשמל.

 

ניהול צריכה האנרגיה בבית בהתאמה לאורח חייכם – אתם רואים ושולטים בכל זמן נתון, על מצב צריכת האנרגיה בבית.תוכלו לשלוט ולקבל חיווי בזמן אמת דרך הטלפון ואף בהודעות SMS לגבי מצבי טמפרטורה, עוצמת תאורה, מצבי אבטחה ומיגון ועוד מגוון רב של אפשרויות. אלו יאפשרו ניהול חכם, יעיל וחסכוני.

תרחישים -  יצרת תרחישים בהתאמה אישית. יש את אלו הנפוצים, אשר מאפשרים כיבוי כללי של כל מערכות החשמל כאשר אתם יוצאים מהבית, או תרחיש "סרט", המאפשר בלחיצת כפתור: סגירת תריסים, הסטת וילונות, החשכת אור, הדלקת מסך, מגבר ומזרים מדיה. לכם נותר רק לבחור את הסרט ולהכין פופקורן.

 

 

 

האם מדובר בעלויות יקרות?

 

בית חכם אינו נחלתם של בעלי אמצעים בלבד ואינו מיועד רק לפרויקטים עתירי תקציב. כיום ישנן מגוון אפשרויות של מערכות בית חכם ואמצעי ניהול ושליטה והם מיושמים בדירות ובבתים קטנים וגדולים כאחד. הבית החכם הולך ומתבסס כאמצעי נפוץ וסטנדרטי,בחיינו. אמצעי המאפשר שליטה חכמה, נוחה וחסכונית. אנשים רבים  בוחרים בחשמל חכם בעת שיפוץ ושדרוג, וכן להשבחת נכסים לפני מכירה והשכרה.

 

אנו באיי קונטרול מספקים מענה יצירתי ומקצועי למנעד רחב של לקוחות, בהתאם לגודל פרויקט, צרכים ותקציב. תוכלו להתרשם ממספר יתרונות בולטים של פתרונות הבית החכם שלנו:

 

מערכת חשמל חכם יציבה, אמינה ופשוטה לתפעול

ניתן לייצר שליטה על בית חכם בתקציבים נוחים ונגישים.

התקנה קלה ומהירה, ביחס עליות סביר בהחלט.

אביזרי שליטה אסתטיים ואיכותיים המשתלבים בשלמות בכל קו עיצובי בחלל המגורים והעסק.

ניתן להתממשק עם מערכות חשמל קיימות כגון: KNX, שניידר, סימנס, לוטרון, טי-קונטרול.

בית חכם מהווה השקעה שחוזרת אליכם, הביטוי לכך מתגלה בחשבונות חשמל מופחתים.

 

 

 

כיצד שולטים על בית חכם?

 

מרחב המגורים העכשווי מכיל מגוון מערכות חשמל, כגון: אודיו-וידאו, מערכות מיזוג, תאורה, מערכות הפצת מוזיקה רב-אזורית, השקייה, חימום רצפתי, הצללה, מיגון, מצלמות ואבטחה. ובנוסף,  ישנם פרמטרים הקשורים לאורח החיים של דיירי הבית. מערכת הבית החכם מאפשרת שילוב ויכולת תקשורת בין המכשירים השונים, בהתאמה מלאה לצרכי המגורים שלכם. כל אלו ניתנים לשליטה על ידך, בקלות ובנוחות, באמצעות: טאבלט, פאנלים קבועים בקיר, סמארטפון (iPhone , Android) שלטים חכמים, ומחשבים.

 

היתרונות בכך עצומים, ניתן לשלוט ולנהל את מערכות הבית מכל מקום, באמצעות הטלפון שלכם בנוחות שאין כמותה! בעודכם מחוץ לבית תוכלו לבצע כל פעולה שתרצו על המערכות שונות, להדליק דוד, לחמם בית לפני הגעתכם, להסתכל במצלמות האבטחה, או לכבות מכשיר שהושאר דולק.  בנוסף, ניתן לפקח על הנעשה בבית ועל צריכת החשמל, שכן המערכת מאפשרת פידבק בזמן אמת. אתם בשליטה מלאה, באמצעות לחיצת כפתור!

 

אמצעי שליטה נוספים נתמכים בחיישנים, המזהים תנועה, נפח, טמפרטורה ואור. כך שמערכת החשמל החכם יודעת לזהות מתי לכבות אורות ומיזוג בחדרים ללא נוכחות אדם. לווסת עוצמת תאורה וצריכת חשמל בהתאם לתאורה טבעית מבחוץ, כך שבשעת היום עוצמת תאורה חשמלית פחותה ובערב מוגברת. ולהסיט וילונות ותריסים בשעת צהרים כשהשמש חזקה. יש לכך משמעויות רבות של נוחות וחיסכון.

 

 

 

האם כל אחד יכול לשלוט ולתפעל מערכת חשמל חכם?

 

כן! כל אחד יכול. לא צריך להיות מבינים בטכנולוגיה וחובבי גאדג'טים בשביל לנהל ולתפעל את המערכת. באיי קונטרול הבנו, מתוך ניסיון רב, שמערכת הבית החכם צריכה לעבוד עבור אנשים ולא להפך. אנחנו מיישמים זאת בעשייה שמאפשרת לכם להבין באופן מהיר ואינטואיטיבי את המערכת, כך שלא תמצאו את עצמכם תוהים איך להתנהל בבית שלכם. בעזרת חקירה ופיתוח, הצלחנו למצות את  פלטפורמות והטכנולוגיות השונות ליצירת מערכות חשמל חכם שהן ידידותיות וקלות לשימוש. אלו באים לידי ביטוי בעזרת שימוש ב:

 

אמצעים מינימליים המאפשרים תפעול פשוט ביותר - כל בני הבית יכולים לתפעל את המערכות באופן קל ואינטואיטיבי. לדוגמא, פאנל שליטה אחד בכניסה לבית מאפשר תפעול מספר רב של מערכות חשמל באמצעים ויזואלים פשוטים, ובכך מאפשר להפטר משורת המתגים הכעורה והמבלבלת בכניסה לבית. בנוסף, אמצעי שליטה נוחים ומינימאליים יאפשרו לכם להיפרד משורת השלטים האינסופית, ויהפכו את תפעול המערכות הבידוריות בבית לפעולה פשוטה וקלה. בכך מאפשרים לכלל דיריי הבית לתפקד בקלות וללא תלות זה בזה.

מחקר ופיתוח מערכות תומכות חשמל חכם - אנו משקיעים מאמצים רבים בכדי לספק פתרונות תומכים אשר יקלו על התנהלות בחיי היום יום. מוצרים לשומרי שבת, ולמוצרי ויטראה

מערכת ניהול –  מתוך מכלול הקיים בשוק, אנו מתמקדים במערכת יציבה שמאפשרת ביטחון, פשטות תפעול וגמישות רבה.

ממשקי משתמש – ממשקי הניהול שלנו מתבלטים בגרפיקה איכותית ובעיצוב ממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי

 

 

אנחנו נדאג לאפיין ולהתקין את המערכת בהתאם לצרכים ואופי החיים שלכם. אתם רק תצטרכו ללחוץ על הכפתור ולהנות.

 

bottom of page