top of page
500

בית חכם - שומרי שבת

חשמל חכם  כהלכה - לשמור שבת בלחיצת כפתור

בית חכם - לשומרי שבת ודתיים

שומרי שבת זקוקים למענה יעיל ומקל עבור מערכות השמל הביתיות שלהם בכדי לתמוך בנוהג שמירת שבת וחג. כיום במרבית הבתים שומרי השבת, מסתפקים הדיירים במצבי פשרה שונים אשר מתבטאים בצריכת חשמל מיותרת ובהיבטים תפעוליים מסורבלים ולא נוחים. לכן תמצאו בתים רבים שבהם דולקים אורות לאורך כל השבת, או לחלופין שימוש בשעוני חשמל מסורבלים, שאינם אסתטיים.  ושלא לדבר על מצבים בהם בשוגג נלחץ מתג חשמלי, ואז נאלצים להתקע במצב נתון, למשל, תריסים מוגפים לאורך כל השבת. יתרה מכך, בבתים מרובי מעגלים או בתים גדולים, בלתי אפשרי להתנהל בצורה נוחה עם מערך אינסופי של שעוני חשמל. החסרונות בבתים ללא שליטה ובקרה חשמלית גלויים לעין: חוסר נוחות גדול, יכולות שליטה מוגבלת על מערכות חשמל, אתגר אסתטי, וכמובן בזבוז חשמל מיותר. 

כיום כשמערכות החשמל המרובות בביתנו תופסות מקום מרכזי במהלך השוטף והימיומי, ישנו צורך ממשי בשליטה חכמה על הבית ומערכותיו המגוונות.  ובהתאמה, ככל שרוח הדברים מתקדמת, גם מערכות חשמל הופכות לנגישות ונפוצות לשימוש רווח שאינו כרוכך בעלויות אדירות כבעבר. אנו באיי קונטרול מודעים לצרכים הקיימים בקרב שומרי שבת ומספקים פתרונות טכנולוגים יעילים ונוחים לשמירה על נושאי חשמל ברוח ההלכה.

 

יתרונות בית חכם - שומר שבת

שומרי שבת יכולים להנות כיום ממערכות חשמל חכם שיספקו להם שליטה טובה, רב מערכתית, בעלת גמישות ואפשרויות רבות אשר באים לידי ביטוי גם בחיי היום יום, לא רק בשבת. התועלת מתבטאת בנוחות, תפעול נוח, חסכון בצריכת חשמל. בעזרת פתרונות ייחודיים, אשר אינם מצריכים עלות גבוהה, תשתיות מיוחדות וטרחה, ניתן להפוך בית קיים ורגיל לבית חכם בקלות מדהימה. 

בבית עם חשמל רגיל, ניתן לשלוט על מעגלי חשמל שונים, כגון: דוד, מיזוג, תאורה, תריסים, על ידי התקנת שעוני חשמל. שעונים אלה אינם אסתטים ומסורבלים למדי לתפעול, בייחוד כאשר מדובר במספר מעגלים רב ובבתים גדולים בעלי מספר רב של מערכות. אפשרות נוספת הינה התקנה של שעוני חשמל מרובים על לוח החשמל.  איי קונטרול גאה לאפשר את מהפכת הבית החכם בבתים קימים, ובבתים בבניה, באמצעים טכנולוגיים מתקדמים אשר מבוססים על התקנה פשוטה ומהירה ביחס עלויות משתלם.

 

בין האפשרויות העומדות לרשותכם:

מערכות חשמל אלחוטיות - המאפשרות שליטה מושלמת ואסתטית, בהליך התקנה פשוט של יום אחד בלבד!  גם אם זה בית קיים או בית בבניה, דירה או משרד, תוכלו להנות ממערכת חשמל חכם אשר מותקנת במהירות, וללא לילכוך וטרחה רבה עבורכם. מערכת זו מאפשרת גם שליטה חלקית על מוצרים מסויימים. לפרטים נוספים, נשמח לעמוד לרשותכם.

חשמל חכם - הדרך שלכם לשלוט על כל מה שקורה בבית שלכם, תמיד ומכל מקום.

שליטה ובקרה - ממשקי משתמש  של איי-קונטרול הינם אמינים, אינטואיטיביים, יפים ונוחים לתפעול גם למי שאינו מבין בטכנולוגיה. תוכלו להנות משליטה מלאה על כל מה שקורה בבית שלכם, ממיזוג, תאורה, קביעת זמני הדלקה וכיבוי שונים ועוד אפשרויות רבות, בלחיצת אצבע! כל זאת דרך טלפונים חכמים (android, iPhone), טאבלטים, שלטים ופאנלים חכמים.

 

 
בבית החכם ייתרונות ניכרים בדברים הבאים:
תפעול קל ונוח, גם למי שאינו טכנולוג – בכדי להקל על דיירי הבית, אין צורך לבדוק ולעדכן כל פעם מחדש את מערכת החשמל החכם לגבי כניסה ויצאת שבת. הדלקה וכיבוי מערכות חשמל ייעשו באופן אוטומאטי, לפי תרחיש שתוכנן מראש ובהתאם לשעון אסטרונומי (אשר מחשב את זמני שקיעה וזריחת השמש).
ממשקי ניהול אינטואטיבים וידידותיים למשתמש
התקנה קלה ומהירה ביחס עלויות סביר ובהתאמה לכל תקציב.
היבטים אסתטיים ומענה עיצובי נאה ואלגנטי
חיסכון ניכר בצריכת אנרגיה ועליות חשמל
שיפור איכות חיים והקלה בהתנהלות השוטפת, כמובן לא רק בשבת אלא בחיי היום יום
מניעה של מצבי "טעות" – כאשר בשוגג נלחץ מתג הדלקה\ כיבוי, נאלצים בני הבית להעביר את המשך השבת כאשר התריס מוגף, או שהאור כבוי. מערכת הבית החכם מאפשרת מניעה וניטרול של מצבים אלו.
  
הכתוב כאן אינו מתיימר להיות בר אסמכתא בנושא הלכות, ואיננו מהווה תחליף לייעוץ הלכתי.

 

אתם מוזמנים לפגישה חוויתית בחלל התצוגה שלנו. לקביעת פגישה התקשרו עוד היום 0547-333-556

bottom of page